Правила користування простором Promodo Hub


Привіт 😊Радіємо, що ти плануєш провести свій захід у Promodo Hub. Ми докладемо всіх зусиль, щоб забезпечити твоїй команді та гостям комфортне перебування у нашому просторі.

Будь ласка, ознайомся з нашими умовиами та правилами.

Умови та правила проведення заходів у Promodo Hub

👉Наш простір готовий до трансформації згідно з твоїм проєктом. 

Ми можемо змінювати положення сцени, стільців, столів, диванів, дошок та інших переносних предметів. Ми дозволяємо розміщувати рекламні стенди, плакати та інші елементи декору, а також ваші меблі чи додаткову апаратуру, якщо вони не пошкодять стіни, підлогу, дзеркала, вікна та меблі у Promodo Hub. Отже, просимо використовувати елементи та засоби кріплення, що не залишають слідів після демонтажу. 

Про свої особливі побажання до простору обов’язково попередь нас у листі на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до початку заходу. 

👉Взаємодія з підрядниками

Ми знаємо, як важливо співпрацювати з перевіреними підрядниками, тому ніколи не обмежуємо коло виконавців, які можуть працювати на вашому івенті.  Ти можеш запрошувати свої компанії з кейтерінгу, фотографів та відеографів, ведучих, декораторів та інших спеціалістів. Якщо потрібна наша допомога у пошуці, тільки скажи — і ми запропонуємо варіанти. 

❗️Але пам’ятай, що відповідальність за їх роботу та дотримання правил перебування у Promodo Hub несеш ти. 

Про свої особливі побажання щодо комфортної роботи ваших підрядників (наприклад, доступ до проточної води, тощо) обов’язково попередь нас у листі на електронну пошту [email protected] не пізніше ніж за 3 (три) робочі дні до початку заходу. 

👉 Робота кав’ярні

У Promodo Hub є власна кав’ярня з бариста. Він варить якісну каву, чай та смачне какао. У вартість оренди включено два чайника чаю та два чайника фільтр-кави. Також пропонуємо наступні види роботи кав’ярні:

 • Депозит. Ви залишаєте певну суму, на яку ваші гості споживатимусть напої, і бариста вестиме підрахунки у спеціальній обліковій програмі, чий звіт буде для вас відкритим. Меню ми відправимо за запитом. Залишок депозиту, якщо він буде, повернемо, а якщо ваші гості вип’ють більше кави, ніж ви планували, бариста одразу ж повідомить про це 🙂 Робота бариста окремо не оплачується.
 • Режим кав’ярні. Ваші гості купують напої у бариста, як у звичайній кав’ярні. 
 • “Я пригощаю”. Ви пригощаєте гостей власним чаєм і встановлюєте власну кавомашину, обслуговуючи її протягом події.   

У вашому розпорядженні за будь-якого обраного варіанту:

 • термопот (кип’ятильник на 20л з краном),
 • посуд (чашки, склянки, тарілки, ложки та виделки, серветки). 
 • фонтанчик з дуже чистою питною водою, яка пройшла декілька ступенів очищення.

👉Команда зі сторони Promodo Hub

У ціну оренди включена робота звуко- та світлотехніка, прибиральниці та адміністратора хабу, який допоможе вирішити будь-які питання щодо простору.

👉Час на монтаж та демонтаж

Ми розуміємо, що для класного івенту необхідний час на монтаж та демонтаж додаткової апаратури, декору тощо. До часу фактичної оренди ми безкошковно надаємо 30 додаткових хвилин до та 30 хвилин після події. Якщо тобі необхідно більше часу для технічної підготовки зали, він буде оплачуватися окремо. 

👉Що заборонено

 • Паління. У Promodo Hub немає Iqos-friendly зон. Палити можна лише на вулиці. 
 • Зберігати та використовувати речовини та предмети, які заборонені законодавством до обігу чи обмежені в обігу (отруйних, вибухонебезпечних, психотропних, бактеріальних, радіоактивних, наркотичних речовин та предметів, зброї тощо).
 • Зберігати та використовувати предмети, що вимагають особливих умов зберігання і становлять безпосередню небезпеку для майна та людей (хімікати, отруйні і їдкі речовини, кислоти і луги, ртуть, мінеральні добрива тощо).
 • Здійснювати ремонтні або поліпшувальні роботи (фарбувати стіни, забивати гвіздки тощо)
 • Використовувати феєрверки, петарди, фаєри, бенгальські вогні, та інші легкозаймисті, вогненебезпечні предмети. 

👉Анонси твоєї події у соцмережах та на сайті

За твоїм запитом ми можемо розмістити анонси події на нашому сайті hub.promodo.ua з посиланням на сторінку реєстрації або продажу квитків. Для цього тобі необхідно надіслати  на пошту [email protected]  опис події українською, російською та англійською мовами, а також афіші без тексту (логотип можна) у наступних розмірах (формати jpg або png або mp4):

 • 2000 x 1344 px (горизонтально)
 • 557 х 377 px (горизонтально)
 • 546 х 241 px  (горизонтально)
 • 320 х 465 px (вертикально)

Щоб твоя подія потрапила у календар подій на нашій сторінці у Facebook, ви можете додати нас у співорганізатори. Ми також можемо зробити одну окрему публікацію на сторінці у Facebook, та по два репости у сторіз — у Facebook та Instagram

👉Екскурсія Promodo Hub

Наш простір — це не тільки хаб, до якого входять: велика зала, лаунж і два класи, але й офіс компанії Promodo, наповнений крутими асоціаціями з Харковом. У нас можна знайти мініатюру метро, відреставровані кабінки старої канатної дороги, кімнати для переговорів Салтівка та Держпром, і цілу колекцію робіт найкращих харківських художників і фотографів. За вашим побажанням ми проводимо екскурсії простором, але наполягаємо: самостійно заходити в офісну зону заборонено. 

Ми любимо Promodo Hub і дбаємо про те, щоб гостям все подобалося 🧡

Ми створювали хаб з любов’ю, і готові ділитися цією любов’ю з кожним нашим гостем. Дуже просимо обережно ставитися до всіх речей у просторі, адже будь-які збитки, спричинені протягом події вашими гостями, командою чи підрядниками, доведеться відшкодовувати вам.