Стас Корольов 🔥Концерт у Харкові 2 жовтня 🔥Promodo Hub
Стас Корольов
Концерт-презентація
альбому О_х
Субота, 02.10 20:00
Органiзатор / Promodo Hub
02.10
Поділитися:

Знайомтесь, це Стас Корольов! Завдяки участі у шоу «Голос Країни» у 2016 році, Стас потрапив до команди Івана Дорна. Дорну настільки сподобалось володіння Корольовим музичними інструментами, що він запросив його допомогти зробити номер для іншої учасниці «Голосу» - Юлі Юріної. Так народився добре відомий усім дует YUKO.Мікс з електронної музики та українського фольклору швидко зібрав своїх прихильників, але, проіснувавши 4 роки, через творчі розбіжності група розпалась минулого року. Все це наклалося на внутрішні суперечки Корольова та складні стосунки з його дівчиною. Останній пункт став вирішальним: Стас починає відвідувати психотерапевта та переосмислювати себе i свою творчість, щоб вже у травні цього року випустити «O_x» – без перебільшення унікальний альбом для української музичної сцени.

"Що буде, якщо змішати музику гуртів 2HCompany, «Макулатура», «Вагоновожатые», Radiohead і YUKO? Один із найяскравіших записів 2021 року, який викликає різнобарвні почуття." – пише журнал СЛУХ.

«O_x» – це автобіографічна робота, яка підіймає важливі питання самоідентифікації людини, як артиста, громадянина та партнера у відносинах. Цей альбом треба прослуховувати від початку до кінця без пауз та перемикання треків, бо кожна композиція є шматочком єдиного пазлу.

Концертна версія «O_x» – це все те ж саме, але до аудіо картинки додається візуальна. Живі емоції Стаса та авторські візуалізації Весни підсилюють ефект від альбому, дозволяючи глибше зануритися у всесвіт Корольова та впізнати там самого себе.

Приходьте 2 жовтня у PROMODO HUB на унікальну виставу імені Стаса!
Буде терапевтично 💊_х

Ще трохи тексту