REVIEW: The Best Offer. Кіновечір з Родіоном Бронніковим - Promodo hub
REVIEW: The Best Offer.
Кіновечір з Родіоном
Бронніковим
Неділя, 08.08 19:00
Органiзатор / Promodo Hub
200 ₴
08.08 Купити квиток
Поділитися:

Cпікери:

Родіон Бронніков

Із серпня Promodo hub розпочинає серію кіновечорів REVIEW із відомим кінознавцем Родіоном Бронніковим. 8 серпня дивимося кінострічку «Найкраща пропозиція» (2013) від італійського майстра психологічної драми Джузеппе Торнаторе («Новий кінотеатр "Парадізо"», «Легенда про піаніста», «Малена»).По-перше, це незвичний формат: фільми дивитимемося в оригіналі з субтитрами одразу на чотирьох екранах! Звучить незвично, але обіцяємо — це неймовірний експіріенс, зовсім нові відчуття. 

По-друге, показ розпочинається із міні-лекції Родіона Броннікова, одного із найвідоміших кінокритиків Харкова, організатора кіноклубу Магнолія та партнера ексклюзивних показів у кінотеатрах Планета Кіно. А після перегляду ми будемо обговорювати з ним стрічку та ділитися враженнями.

По-третє, партнери кінопереглядів REVIEW  — ресторан Кіношники та мережа магазинів Вина Миру. Вони пригощають вином та смачними сетами кожного гостя.

Серію наших кіновечорів вирішено почати зі стрічки «Найкраща пропозиція» (2013) від італійського майстра психологічної драми Джузеппе Торнаторе («Новий кінотеатр "Парадізо"», «Легенда про піаніста», «Малена»).

Вона поєднує в собі елементи артхаусного, фестивального кіно (отже, ставить глядачеві питання і розраховує на діалог, самостійну глядацьку роботу в процесі перегляду та при осмисленні після) – і жанрового, авантюрного, захопливого екшну з мелодрамою. Тож, сподіваємось, стане до вподоби гостям різної кінопідготовки й смаків. 

Фільм щільно насичений мистецькою тематикою, темою оригіналу й підробки, їх різниці та значення, музикою віртуозного Енніо Морріконе і преміальною операторською роботою Фабіо Дзамаріона. Все це настільки імпресіоністськи виглядає і звучить, що саме наш експериментальний мультиекранний формат і якісна акустична система в залі зможуть донести кінокартину – як повноцінний витвір аудіовізуального мистецтва – до чуттєвих мембран наших глядачів без завад та інших типових винищувачів естетичного задоволення. 

Фільм переміг і став лауреатом 6 статуеток Національної італійської кінопремії Давида ді Донателло 2013, номінантом 5 позицій тогорічної Премії Європейскої кіноакадемії (т.з. «Євро-Оскар»). 

Сюжет: керуючий директор провідного аукціонного будинку Вергілій Олдман зібрав сотні безцінних картин з різних епох у секретному залі своєї вілли. Одного разу таємнича жінка, що приховує свою особистість, просить продати його антикваріат її сім'ї. Але Олдман зацікавлений не тільки предметами старовини, його все більше зачаровує сама жінка...

Вступна лекція від кінознавця Родіона Броннікова буде присвячена режисерському й авторському стилю Джузеппе Торнаторе – визнаному майстру кіно-артмейнстриму. Що робить його стрічки хітами, як і чому італієць зазнав успіху в Америці, в чому цей фільм наслідує Альфреду Гічкоку.. На обговоренні всі бажаючі зможуть поділитися враженнями й особистими думками, поставити питання і наблизитися тим самим до розуміння й відчуття змістовного, не завжди розважального авторського кінематографу.

Ще трохи тексту
Інші події
Олена Андрейчикова. Концерт-стендап у Харкові
11.08 Середа, 19:00 Цікаво +
250 ₴
Концерт DZ’OB
15.08 Неділя, 20:00 Цікаво +
460 ₴
Більше подій