Pokaz Trio | Харків | 19 червня | Promodo Hub
Pokaz Trio
Субота, 19.06 20:00
Органiзатор / Promodo Hub
590 ₴
19.06
Поділитися:

Вперше у Харкові унікальний проект Pokaz Trio, який є новим словом у сучасній інструментальній музиці. Pokaz Trio - це поєднання джазу, класичної та етнічної музики із сучасними бітами та звучанням у стилі Radiohead.Андрій Показ / піано

Євген Мирмир / бас

Сергій Балалаєв / барабани

Заснована у 2016 році в Одесі група виходить за будь-які стилістичні рамки та не має аналогів за змістом та звучанням на території України.

Pokaz Trio брали участь у джазовому фестивалі Koktebel, Одеському джазовому фестивалі, Клайпедському джазовому фестивалі, Am I Jazz?, Фестиваль Closer.Jazz, відвідали з успішними гастролями Іспанію, Францію, Португалію та Литву, а у 2019 році дебютували на сцені Leopolis Jazz Festival у Львові. Перший альбом тріо «Kintsugi» був виданий на норвезькому джазовому лейблі «Losen Records» і отримав багато позитивних відгуків від джазових експертів та критиків по всьому світу.

Разом з альбомом група випустила музичний фільм до головної композиції «Kintsugi», у зйомках якого взяла участь відома танцювальна банда «Apache Crew».Відкривайте сучасну інструментальну музику разом з нами!

Квитки - 590 грн

Ще трохи тексту