Перформанс Скріптограф | 10 вересня | Харків | Promodo hub
LE SCRIPTOGRAPHE
Театрально-літературний перформанс
П’ятниця, 10.09 20:00
Органiзатор / Promodo Hub
350 ₴
10.09
Поділитися:

У рамках Parade-fest у Promodo Hub відбудеться театрально-літературний перформанс, що окрім унікальної вистави “СКРІПТОГРАФ / LE SCRIPTOGRAPHE” всесвітньо відомого французського лялькового театру Theatre de la Massue долучить до співтворчості культурних діячів, що пишуть.Під час театрально-лялькового шоу від Єзекиїль Гарсіа Рамо (постановка, сценографія, ляльки) відомі культурні діячі (драматургіня, поет, художник та журналістка) будуть описувати на аркушах свої варіанти подій, що побачать у виставі. Після театрального показу вони вголос зачитають свої оповідання.

Сюжет: Уявіть підземний світ, з якого, через люк посередині великого столу виростає особа, яка керує примарними істотами і пропонує глядачам замість гастрономічних страв спробувати фрагменти життів, історій і натюрмортів, щоб письменники і глядачі, що сидять за столиками навколо, надихнулися запропонованою імпровізацією і створили свої, аби після вистави зачитати свої твори по гарячих слідах побаченого.

Постановка, сценографія, ляльки: Єзекиїль Гарсіа Рамо

Долучені до співтворчості культурні діячі:
Олег Каданов - музикант, поет, актор.
Анастасія Косодій - драматургиня та культурна менеджерка.
Гамлет Зиньковський - художник, відомий стріт-арт роботами та ілюстраціями.
Катерина Переверзева - фотографка, журналістка, арт-директорка медійної агенції Люк

Parade-fest — це фестиваль про право на місто через призму театру та урбаністики. Перший Parade відбувся у 2018 році.  Мета фестивалю — ініціювати зміни в міському середовищі, стимулювати розвиток громадянського суспільства та демократії в Харкові та Україні.
Тема Parade-fest у 2021 році — «Культура переходу» . Це означає, що цьогорічний фокус фестивалю — критичне осмислення 30 років незалежності України крізь призму мистецтва, освіти, урбаністики та правозахисних рухів.

Ще трохи тексту
Інші події
Матриця. Кіновечір REVIEW
05.12 Неділя, 18:00 Цікаво +
250 ₴
Більше подій