Концерт DZ'OB у Харкові | 15 серпня | Promodo Hub
Концерт DZ'OB
Неділя, 15.08 20:00
Органiзатор / Promodo Hub
15.08 Купити квиток
Поділитися:

15 серпня до Харкова їде крутезний український ансамбль DZ’OB, що поєднує у своїй творчості IDM, techno, dubstep з авангардною академічною музикою. Поєднання гобоя, кларнета, фагота і струнних з електронікою: синтез актуальної танцювальної та академічної традицій сплітаються в потужний і нетривіальний музичний перформанс.Почавши з переосмислення треків Aphex Twin, Squarepusher і прелюдій Шостаковича, DZ’OB випустив три міні-альбоми зі своєю музикою: однойменний DZ’OB (2016), Basement Suite (2017), Beings for Throbbing (2018).

Музиканти:

Гобой - Василь Старшинов

Фагот - Олексій Старшинов

Скрипка - Ірина Лі 

Віолончель - Олексій Бадін 

Електроніка, звукорежисер - Максим Андрух


Ансамбль співпрацює з електронними продюсерами, академічними та джазовими композиторами. Тому минулого року DZ`OB пішли у своїх експериментах ще далі, та влаштували open call серед музикантів на переосмислення творів свого гурту. І те, що спочатку могло здатися занадто самозакоханим кроком, перетворилося на один із найцікавіших альбомів 2020 - Deconstruction.
Кросжанровість - маркер творчості DZ`OB та дуже пасує ідеї нашого Promodo Hub, бо завжди є гарантією нових вражень та непередбачених відкриттів. Приходьте за новими улюбленими треками до вашого плейлиста!

Ще трохи тексту
Інші події
REVIEW: The Best Offer. Кіновечір з Родіоном Бронніковим
08.08 Неділя, 19:00 Цікаво +
200 ₴
Олена Андрейчикова. Концерт-стендап у Харкові
11.08 Середа, 19:00 Цікаво +
250 ₴
Більше подій