Кінофестиваль Kharkiv MeetDocs | 26 вересня -2 жовтня | Promodo Hub
Кінофестиваль
Kharkiv MeetDocs
Четвер, 30.09 10:00
Органiзатор / Kharkiv MeetDocs
30.09 Купити квиток
Поділитися:

Цього року фестиваль Kharkiv MeetDocs проводиться з 26 вересня по 2 жовтня у змішаному онлайн і офлайн форматі. У програму фестивалю увійде національний і міжнародний конкурс ігрового і документального повнометражного і короткометражного кіно, спеціальні покази і національні прем'єри, а також індустріальна секція, що складається з воркшопів, майстер-класів та творчих зустрічей з професіоналами індустрії. Promodo Hub став офіційною локацією для перегляду стрічок, які увійшли до позаконкурсної програми.Позаконкурсна програма буде представлена фільмами «Цей дощ ніколи не скінчиться» (2020) Аліни Горлової, «Сіль з Бонневілю»  (2021) Семена Мозгового, «Треба ще вижити« (2021) ​​В’ячеслава Гармаша та «Відвага» / Courage (2021) Аляксєя Палуяна.

Також в межах фестивалю буде показана добірка найкращих коротких метрів за часи незалежності від Київського міжнародного кінофестивалю короткого метру KISFF, та спеціальний показ фільму спільно з проєктом «Дивись як чутно» медіасервісу MEGOGO для глядачів із порушеннями слуху, який демонструватиметься із перекладом мовою жестів.

1 жовтня Фільм "Із зав'язаними очима" представить творча група у складі режисера Тараса Дроня, продюсерки Валерїії Сочивець, оператора-постановника Олександра Позднякова та виконавця головної чоловічої ролі Олега Шульги, а після показу відбудеться Q&A з авторами.

Крім того, Тарас Дронь проведе в рамках майстер-клас «Ідея - кіно» для студентів творчіх навчальних закладів Харкова.

Аби подивитися всы фільми конкурсних програм і позаконкурсних секцій, відвідати майстер-класи і зустрічі з творчими групами фільмів у форматі Q & A, а також брати участь в глядацькому голосуванні, необхідно придбати фестивальний абонемент.

Відвідати урочисте відкриття кінофестивалю Kharkiv MeetDocs 26 вересня в Харківській філармонії можна придбавши квиток за посиланням (http://bit.ly/MeetDocs-Opening-Tickets).

Ще трохи тексту
Інші події
YBC & MBA Kids international & Promodo
21.09 Вівторок, 17:30 Цікаво +
free
TAKTIKA. Ресторани
07.10 Четвер, 19:00 Цікаво +
650 ₴
Стас Корольов. Концерт у Харкові
02.10 Субота, 20:00 Цікаво +
480 ₴
Більше подій