Junket 🤟Концерт-вечірка. Харків, 16 травня 🤟Promodo Hub
Junket
Неділя, 16.05 19:00
Органiзатор / Promodo Hub
400 ₴
16.05 Купити квиток
Поділитися:

Танці — чудовий спосіб позбавитися залишків міжсезоння! 16 травня у Promodo Hub танцюватимемо разом із київськими електронщиками-імпровізаторами Junket , які поєднують у своєму лайві саксофон, флейту та вокал з електронними бітами, що надає їхній музиці особливий звуковий розмах. Стилістика групи охоплює break-beat, funk, electro dub, minimal house і drum'n'bass.Junket — електронний сайд-проект учасників Atomic Simao (Георгія Вальчука і Миколи Шостова) та вокаліста Дмитра Сазонова. Хлопці нещодавно відзначили 4 роки спільної творчості, за час якої встигли запам'ятатися своїми драйвовими виступами на фестивалях Atlas Weekend, Z-Games, Hedonism Festival, розігрівали концерти Kiasmos в Україні та Європі.

Восени 2019 року група стала одним із трьох переможців премії Jäger Music Awards у номінації Young Blood, отримавши в подарунок видання дебютного альбому на вінілових пластинках. В результаті 8 треків закарбувалися на першому вінілі Junket, презентація якого відбулася в липні 2020 року, а відразу за нею були зняті два крутезних кліпа.

Vusual Art підтримає неймовірну атмосферу та посилить ефект від вечірки. Візуальний супровід був спеціально підготовлений для виступу Junket в Promodo Hub талановитою Zhi-Zhi Visuals.

Пам'ятай, різноманітність — не тільки порятунок від нудьги; різноманітність розширює кордони. Вривайтеся з нами і відкривайте для себе якісну та різну музику!

Ще трохи тексту
Інші події
STORIES & PIANO. Вася Байдак та Інгрет Костенко
26.05 Середа, 19:00 Цікаво +
470 ₴
Сергій Жадан і Марк Токар. Контрабанда
15.05 Субота, 19:00 Цікаво +
500 ₴
Більше подій